Načítání obsahu...
Služby

Služby

Překlady a tlumočení

PRIMA LINGUA s.r.o. poskytuje již od r. 1998 komplexní jazykové služby - výuku, překlady a tlumočení - spolehlivě, kvalitně, u ověřených profesionálů. Mezi hlavní klienty patří TATRA TRUCKS (angličtina, němčina, arabština, ruština, polština, rumunština, španělština, portugalština a finština). TEVA Pharmaceuticals (mimo jiné i čínština), KOMAS, KSR Industrials, OSTROJ (mimo jiné i turečtina), BIDVEST, Erdrich Umformtechnik, ITT Industries (italština, ruština, holandština a španělština), Hansen Electric (odborné překlady do ruštiny, angličtiny a turečtiny), CIE Ždánice - (španělština).
Překlady a tlumočení

Soudní překlady, překlady s ověřením

PRIMA LINGUA nabízí bleskové vyhotovení překlad s ověřením díky svým osobním kontaktům na soudní překladatele různých jazykových kombinací. Nemusíte obvolávat desítky kontaktů z internetu, máme své osvědčené a umíme zařídit předání, přeposlání, ověření.

Chcete využít naše služby?

Potřebujete s něčím pomoct nebo opravit produkt z námi nabízeného zboží? Neváhejte nás kontaktovat na uvedeném telefonním čísle, e-mailu nebo vyplňte formulář.
Pro více informací se prosím obracejte na:
Mili Psotovou

Vyplňte prosím pole jméno

Vyplňte prosím pole příjmení

Vyplňte prosím pole e-mail

Špatný formát e-mailu

Vyplňte prosím pole telefon

Špatný formát telefonu

Vyplňte prosím termín dodání

{companyFalEmpty}

Vyplňte prosím pole text

Vyberte prosím soubor

Soubor je příliš velký

Nepovolená přípona souboru

  Děkujeme, Vaše zpráva byla odeslána


  Jazykové kurzy Prima Lingua

  Od r. 1998 pořádáme jazykové kurzy pro firmy, státní instituce i širokou veřejnost. Náš lektorský tým aplikuje úspěšně metodu efektivní komunikace v kurzech angličtiny, němčiny, polštiny, ruštiny, italštiny, portugalštiny, španělštiny, norštiny, čínštiny, japonštiny, arabštiny a češtiny pro cizince (Czech for foreigners) v polštině, ruštině, angličtině, italštině a němčině).
  Nyní i online výuka – kurzy všech úrovní a zaměření – gramatika, rozmluvení, telekonferenční dovednosti, výslovnost, rozšíření slovní zásoby, konverzace s rodilým mluvčím.
  Přehled všech kurzů
  Přehled všech kurzů
  Zápisy do veřejných kurzů
  Zápisy do veřejných kurzů
  Miluše Psotová

  Napište nám

  Potřebujete přeložit Vaše materiály nebo hledáte tlumočníka? Chcete se zapsat do jazykového kurzu? Máte nějaký dotaz? Neváhejte nás prosím kontaktovat. Jistě pro Vás najdeme nějaké prima řešení!

  Vyplňte prosím pole jméno

  Vyplňte prosím pole telefon

  Špatný formát telefonu

  Vyplňte prosím pole e-mail

  Špatný formát e-mailu

  Vyplňte prosím pole text

  Děkujeme, Vaše zpráva byla odeslána