Načítání obsahu...
Služby

Služby

Kurzy - výuka
Od r. 1998 pořádáme jazykové kurzy pro firmy, státní instituce i širokou veřejnost. Náš lektorský tým aplikuje úspěšně metodu efektivní komunikace v několika evropských jazycích, plus v čínštině, japonštině a arabštině.
Hlavní sídlo – kancelář se nachází na adrese Dolní náměstí 13/13 v Opavě. Učebnu pro F2F výuku najdete na adrese Hradecká 1 v Opavě.
Překlady a tlumočení
PRIMA LINGUA s.r.o. je specialista na automobilový průmysl, poskytuje již od r. 1998 komplexní jazykové služby - výuku, intenzivní kurzy, kurzy v zahraničí, překlady a tlumočení - spolehlivě, kvalitně, u ověřených profesionálů. Mezi hlavní klienty patří TATRA TRUCKS (angličtina, němčina, arabština, ruština, polština, rumunština, španělština, portugalština a finština). TEVA Pharmaceuticals (mimo jiné i čínština), KOMAS, KSR Industrials, OSTROJ (mimo jiné i turečtina), BIDVEST, Erdrich Umformtechnik, ITT Industries (italština, ruština, holandština a španělština), Hansen Electric (odborné překlady do ruštiny, angličtiny a turečtiny), CIE Ždánice - (španělština).
Překlady k ověření
Potřebujete překlad s ověřením? Zajistíme Vám překlady do všech jazyků. Angličtinu pro Vás přednostně vyhotoví Mgr. Miluše Psotová. Poradíme Vám též, jak si ušetřit práci, jak je to s apostilou, doložkami a ověřenou kopií. Rodný list, diplom, výpis z rejstříku trestů už od 400 Kč.
Online výuka
Domluvte si ukázkovou dvacetiminutovku online lekci na vyuka@primalingua.cz