Načítání obsahu...
Služby

Služby

Kurzy - výuka
Od r. 1998 pořádáme jazykové kurzy pro firmy, státní instituce i širokou veřejnost. Náš lektorský tým aplikuje úspěšně metodu efektivní komunikace v několika evropských jazycích, plus v čínštině, japonštině a arabštině.
Hlavní sídlo – kancelář se nachází na adrese Dolní náměstí 13/13 v Opavě.

JAZYKOVÉ KURZY OPAVA a okolí

Pro organizaci jazykového kurzu formou prezenční výuky vyplňte prosím krátký dotazník zde nebo napište na vyuka@primalingua.cz nebo volejte 777 003 419.
Aktuální nabídka nejen specializovaných kurzů jazykové agentury PRIMA LINGUA na rok 2023-2024
Překlady a tlumočení
PRIMA LINGUA s.r.o. poskytuje již od r. 1998 komplexní jazykové služby - výuku, překlady a tlumočení - spolehlivě, kvalitně, u ověřených profesionálů. Mezi hlavní klienty patří TATRA TRUCKS (angličtina, němčina, arabština, ruština, polština, rumunština, španělština, portugalština a finština). TEVA Pharmaceuticals (mimo jiné i čínština), KOMAS, KSR Industrials, OSTROJ (mimo jiné i turečtina), BIDVEST, Erdrich Umformtechnik, ITT Industries (italština, ruština, holandština a španělština), Hansen Electric (odborné překlady do ruštiny, angličtiny a turečtiny), CIE Ždánice - (španělština).
Překlady s ověřením
Hledáte marně na internetu, na koho se obrátit s překladem s ověřením? Ušetřete si čas a zadejte nám. Seznam soudních tlumočníků je všem dostupný, my však máme přes 20 let zkušeností a síť vyzkoušených spolehlivých kontaktů, které obvoláme a vše domluvíme, poradíme Vám jak postupovat, ať šetříte čas i náklady.
Zážitkové kurzy a teambuilding
Taky cítíte potřebu stále se něčemu novému učit? Přinášíme sadu kurzů gurmánských, zážitkových a jiných, které můžete absolvovat sami nebo je věnovat jako dárek.
A nebo jen darovat poukaz a váš obdarovaný si již vybere sám.
Doporučujeme i jako teambuildingové aktivity, termín a zadání si můžete objednat na info@primalingua.cz