Načítání obsahu...
O nás

O nás

Jazyková agentura PRIMA LINGUA s.r.o. poskytuje od r. 1998 výuku cizích jazyků, překladatelské a tlumočnické služby obzvláště v regionech Moravy a Slezska. Mezi hlavní produkty patří firemní výuka, překlady a tlumočení, včetně soudně ověřených. Zajišťujeme výuku individuální, kurzy pro veřejnost, víkendové kurzy a kurzy zaměřené na speciální obor.
img
img
img
PRIMA LINGUA s.r.o.
Sídlo společnosti: Dolní náměstí 13, Opava 746 01
Koordinace výuky, prokura: +420 777 003 419 (R. Haasová)
Překlady a tlumočení, fakturace: 777 874 352 (R. Janíková)
Odborné konzultace, kontrola kvality: 774 874 352 (M. Psotová)
Email: vyuka@primalingua.cz
Skype: primalingua
IČ: 25390881 DIČ: CZ25390881
Jednatel společnosti: Radovan Psota
Společnost zapsána dne 10. února 1998 do obchodního rejstříku vedeného Krajským soudem v Ostravě, oddíl C, vložka 17749.
Bankovní spojení: FIO banka: 2800299265 /2010

Mezi hlavní činnosti agentury PRIMA LINGUA patří firemní a individuální výuka, překlady a tlumočení. Kromě angličtiny, němčiny, ruštiny, čínštiny, japonštiny, španělštiny, polštiny, francouzštiny a italštiny učíme i češtinu pro cizince (Czech for foreigners).
Překlady zajišťujeme pro všechny evropské jazyky, díky dlouhodobému působení na trhu máme kvalitní tým spolupracovníků i pro netradiční jazyky jako jsou arabština, vietnamština, čínština a japonština.
Hledáte-li kurzy pro veřejnost, kurzy pro malé skupinky školáků v Opavě či online výuku, doporučujeme původní Jazykovou agenturu M. Psotové, více na www.skolaopava.cz.
PRIMA LINGUA s.r.o. provozuje též pivnici a ochutnávkovou pivnici s jedinečnou atmosférou v centru Opavy. U Dvou dobráků nabízí každý den 7 různých druhů piv na čepu a pivní speciály s sebou do PET lahví. Každé pondělí a středu od 19.00 probíhá Hospodský kvíz. Více na www.udvoudobraku.cz.
Reference: AkzoNobel Opava-Komárov, Armatury Group Dolní Benešov, TEVA Czech Industries Opava, HOBES, TATRA Kopřivnice, MODEL Obaly, Segezha Úvalno, OSTROJ Opava, Hansen – Electric Opava, KOMAS Opava, BIDVEST Opava, Rayfilm Opava, ELFE Krnov, Erdrich Umformtechnik Krnov, WERA NOVA Krnov, ITT Ostrava, Brembo Ostrava, Město Opava, KSR Industrials Opava, MSA Dolní Benešov, Vítkovice Steel Ostrava, Steelcom Ostrava, FEMONT Opava, Armaturka Krnov, CIE Ždánice, Ivan Milis – tlumočení v Holandsku – stavba elektrárny, Infini – výrobce kuchyní Rýmařov, NORDEX, Semix Otice
Miluše Psotová

Historie


Otevření pobočky v Ostravě

Pobočka pro individuální a miniskupinkovou výuku a kontaktní místo pro překlady otevřena na Sokolovské ul. 47 ve 2. patře obchodního centra Bohemie v Ostravě-Porubě.

Otevření pobočky v Ostravě
2017

Otevření pobočky Prostějov

Pobočka pro výuku a kontaktní místo pro překlady otevřena na Sídlišti Svobody 77 v 1. patře obchodního centra Haná, Prostějov

Otevření pobočky Prostějov
2016

Kurzy v zahraničí

Zahájení spolupráce s partnerskými školami v UK a ve Španělsku. Cambridge - Londýn - Edinburgh - Alicante

Kurzy v zahraničí
2010

Pobočka Krnov

Otevřeli jsme pobočku v Krnově. 

Pobočka Krnov
2007

S Tatrou do celého světa

Začátek spolupráce s Tatrou

S Tatrou do celého světa
2006

Překlady s ověřením

Miluše Psotová jmenována soudním tlumočníkem pro jazyk anglický Krajským soudem Ostrava. Překlady s ověřením dodáváme rychleji než ostatní agentury a díky kontaktům na kolegy z oboru to neplatí jen pro angličtinu.

Překlady s ověřením
2001

založena PRIMA LINGUA s.r.o.

Tehdy Bc. Miluše Kreutzová zakládá s.r.o., ale funguje jako překladatelka a lektorka i jako fyzická osoba 

založena PRIMA LINGUA s.r.o.
1998
Miluše Psotová

Napište nám

Potřebujete přeložit Vaše materiály nebo hledáte tlumočníka? Chcete se zapsat do jazykového kurzu? Máte nějaký dotaz? Neváhejte nás prosím kontaktovat. Jistě pro Vás najdeme nějaké prima řešení!

Vyplňte prosím pole jméno

Vyplňte prosím pole telefon

Špatný formát telefonu

Vyplňte prosím pole e-mail

Špatný formát e-mailu

Vyplňte prosím pole text

Děkujeme, Vaše zpráva byla odeslána