Načítání obsahu...
FAQ

FAQ

Co by vás mohlo zajímat?

Nejčastější dotazy jsou např. na úroveň znalostí, výpočet ceny za překlad, co je to apostila a jaké náležitosti má ověřený překlad. Odpovědi níže.

Potřebuji překlad s ověřením, jak postupovat?

Překlady s ověřením do různých jazyků vyhotovíme dle dostupnosti daného soudního tlumočníka v co nejkratším možném termínu, pokud naskenujete vše dopředu k nacenění. Překlad se svazuje s předlohou, což bývá buď originál nebo notářsky (příp. na Czechpointu) ověřenou kopií. Dle termínu pak můžeme poslat poštou nebo předat osobně.

Nevím, jaká je úroveň mých znalostí. Jak se určí?

Vaši úroveň můžete zhruba ohodnotit dle obecné charakteristiky  SERR

Hlouběji o úrovních pojednává soubor na stránkách Ministerstva školství MSMT - SERR pro jazyky

Nicméně, my si se svými klienty popovídáme v daném jazyce a jejich úroveň ohodnotíme, jak v mluveném slově, tak v písemném projevu a gramatice, po vyplnění rozřazovacího testu.

Jak je zajištěna kvalita překladu a dodání v termínu?

PRIMA LINGUA s.r.o. funguje na trhu od r. 1998. Má vybudovanou síť spolehlivých dodavatelů, u nových si vyhrazuje takovou časovou rezervu, aby mohl případně zasáhnout kolega a včas vše poslat. Nové překladatele bedlivě prověřujeme, než jim zakázku zcela svěříme. Kvalitu překladů s cílem prezentace či tisku nám zaručují rodilí mluvčí, kteří překlady korigují. Nebojíme se pracovat i v noci, když je to třeba.

Co je to normostrana?

Za normostranu překladu považujeme 1800 znaků s mezerami. Při zaslání překladu přes náš web prima-preklady.cz , provedeme obratem  analýzu textu, případné opakování shodných vět a vypočítáme počet normostran, dle kterých se účtuje cena za překlad. Minimální objem pro kalkulaci ceny je 0,5 ns.

Miluše Psotová

Napište nám

Potřebujete přeložit Vaše materiály nebo hledáte tlumočníka? Chcete se zapsat do jazykového kurzu? Máte nějaký dotaz? Neváhejte nás prosím kontaktovat. Jistě pro Vás najdeme nějaké prima řešení!

Vyplňte prosím pole jméno

Vyplňte prosím pole telefon

Špatný formát telefonu

Vyplňte prosím pole e-mail

Špatný formát e-mailu

Vyplňte prosím pole text

Děkujeme, Vaše zpráva byla odeslána