Načítání obsahu...
Služby

Služby

Kurzy - výuka

Od r. 1998 pořádáme jazykové kurzy pro firmy, státní instituce i širokou veřejnost. Náš lektorský tým aplikuje úspěšně metodu efektivní komunikace v několika evropských jazycích, plus v čínštině, japonštině a arabštině.
Hlavní sídlo – kancelář se nachází na adrese Dolní náměstí 13/13 v Opavě.

JAZYKOVÉ KURZY OPAVA a okolí

Pro organizaci jazykového kurzu formou prezenční výuky vyplňte prosím krátký dotazník zde nebo napište na vyuka@primalingua.cz nebo volejte 777 003 419.
Aktuální nabídka nejen specializovaných kurzů jazykové agentury PRIMA LINGUA na rok 2023-2024
Kurzy - výuka

ESHOP ONLINE KURZŮ

Vyberte si z naší nabídky online kurzů. Angličtina - němčina - ruština - polština - Czech for foreigners - španělština - francouzština - italština

Jazykové kurzy Prima Lingua

Od r. 1998 pořádáme jazykové kurzy pro firmy, státní instituce i širokou veřejnost. Náš lektorský tým aplikuje úspěšně metodu efektivní komunikace v kurzech angličtiny, němčiny, polštiny, ruštiny, italštiny, portugalštiny, španělštiny, norštiny, čínštiny, japonštiny, arabštiny a češtiny pro cizince (Czech for foreigners) v polštině, ruštině, angličtině, italštině a němčině).
Nyní i online výuka – kurzy všech úrovní a zaměření – gramatika, rozmluvení, telekonferenční dovednosti, výslovnost, rozšíření slovní zásoby, konverzace s rodilým mluvčím.
Přehled všech kurzů
Přehled všech kurzů
Zápisy do veřejných kurzů
Zápisy do veřejných kurzů
Miluše Psotová

Napište nám

Potřebujete přeložit Vaše materiály nebo hledáte tlumočníka? Chcete se zapsat do jazykového kurzu? Máte nějaký dotaz? Neváhejte nás prosím kontaktovat. Jistě pro Vás najdeme nějaké prima řešení!

Vyplňte prosím pole jméno

Vyplňte prosím pole telefon

Špatný formát telefonu

Vyplňte prosím pole e-mail

Špatný formát e-mailu

Vyplňte prosím pole text

Děkujeme, Vaše zpráva byla odeslána