Načítání obsahu...
Služby

Služby

Překlady a tlumočení

PRIMA LINGUA s.r.o. je specialista na automobilový průmysl, poskytuje již od r. 1998 komplexní jazykové služby - výuku, intenzivní kurzy, kurzy v zahraničí, překlady a tlumočení - spolehlivě, kvalitně, u ověřených profesionálů. Mezi hlavní klienty patří TATRA TRUCKS (angličtina, němčina, arabština, ruština, polština, rumunština, španělština, portugalština a finština). TEVA Pharmaceuticals (mimo jiné i čínština), KOMAS, KSR Industrials, OSTROJ (mimo jiné i turečtina), BIDVEST, Erdrich Umformtechnik, ITT Industries (italština, ruština, holandština a španělština), Hansen Electric (odborné překlady do ruštiny, angličtiny a turečtiny), CIE Ždánice - (španělština).
Překlady a tlumočení

Soudní překlady, překlady s ověřením

PRIMA LINGUA nabízí bleskové vyhotovení překlad s ověřením díky svým osobním kontaktům na soudní překladatele různých jazykových kombinací. Nemusíte obvolávat desítky kontaktů z internetu, máme své osvědčené a umíme zařídit předání, přeposlání, ověření.

Jazykové kurzy Prima Lingua

Od r. 1998 pořádáme jazykové kurzy pro firmy, státní instituce i širokou veřejnost. Náš lektorský tým aplikuje úspěšně metodu efektivní komunikace v kurzech angličtiny, němčiny, polštiny, ruštiny, italštiny, portugalštiny, španělštiny, norštiny, čínštiny, japonštiny, arabštiny a češtiny pro cizince (polsky, rusky, anglicky, italsky a německy). Zajišťujeme i kurzy v zahraničí, v partnerských školách v Londýně, Cambridge, Edinburghu a Alicante.
Přehled všech kurzů
Přehled všech kurzů
Zápisy do veřejných kurzů
Zápisy do veřejných kurzů
Miluše Psotová

Napište nám

Potřebujete přeložit Vaše materiály nebo hledáte tlumočníka? Chcete se zapsat do jazykového kurzu? Máte nějaký dotaz? Neváhejte nás prosím kontaktovat. Jistě pro Vás najdeme nějaké prima řešení!

Vyplňte prosím pole jméno

Vyplňte prosím pole telefon

Špatný formát telefonu

Vyplňte prosím pole e-mail

Špatný formát e-mailu

Vyplňte prosím pole text

Děkujeme, Vaše zpráva byla odeslána